KORRALDUSMEESKOND

Krista Habakukk
Üldjuht
Tel: 555 33 990
krista@kodukant.ee
Airi Hallik-Konnula
Kogemuslood
Tel: 5206001
airi.hallik@gmail.com
Asko Berens
Külastuskaart ja koduleht
Tel: 5331 5431
info@navicup.com

Kersti Habakukk
Visuaalide kujundaja
Tel: 56950093
itsrek33@hot.ee

JUHTRÜHM

Krista HabakukkEesti Külaliikumine Kodukant
Ivika NõgelEesti Külaliikumine Kodukant
Erich PalmViljandimaa
Maido NõlvakLääne-Virumaa
Iiris SaluriMaaeluministeerium
Eva BrumMaaelu Edendamise SA
Kerli AtsEestimaa talupidajate Liit
Urmas KaseRahandusministeeriumi kontaktisik
Reve LamburMaaeluvõrgustik
Triin KallasEesti Leader Liit

OSALEVATE VALDADE KONTAKTISIKUD

ValdKontaktisikE-postTelefon
Anija valdElvis Hrupakultuurikeskus@anija.ee58553665
Hiiumaa vald Hergo Tasuja Hergo.tasuja@hiiumaa.ee 55681641
Häädemeeste vald Aire Kallas-Maddison aire.kallasmaddison@haademeeste.ee 53585406
Jõgeva vald Eva-Kristi Hein eva-kristi.hein@jogeva.ee 5298383
Kohila valdMerle BeljäevMerle.Beljaev@kohila.ee53423483
Kose vald Margit Eerik margit@kose.ee 6339306; 53594233
Lääne-Nigula Varje Paaliste varje.paaliste@laanenigula.ee 4724653, 56469191
Mulgi Vald Kertsin Rei kerstin@mulgivald.ee
Nõo vald Liia Sirel liia@nvv.ee 51914119
Pärnu linnJekateriina Põldots kati.p@audru.ee 58040443
Põhja-Sakala vald Evelyn Härm evelin.harm@pohja-sakala.ee 53405835
Põhja-Pärnumaa vald Tarvi Tasane tarvi.tasane@pparnumaa.ee 53363794
Põlva vald Iris Haiba iris.haiba@polva.ee 5155919
Raasiku valdJuta AsujaJuta.asuja@raasiku.ee53328508
Rakvere vald Siiri Saarmetssiiri.saarmets@rakverevald.ee53364604
Rapla vald Anne Leht anne.leht@rapla.ee 5258191
Valga vald Marika Muru marika.muru@valga.ee 53049805
Viljandi vald Katrin Reimokatrin.reimo@viljandivald.ee4350159

Maal elamise päeva korraldustoimkonda kuuluvad:

Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Leader Liit, Maaeluvõrgustik, Maaelu Edendamise Sihtasutus, Rakvere vald, Põllumajandus- ja kaubanduskoda, EestimaaTalupidajate Keskliit, MTÜ Partnerlus.