Korraldajad

KORRALDUSMEESKOND

Krista Habakukk – üldjuht
Eesti Külaliikumine Kodukant
Tel: 555 33 990
krista@kodukant.ee
Ivika Nõgel
Liikumise “Maale elama” algataja
MTÜ Partnerlus
Tel: 511 5914
partnerlus@partnerlus.ee
Asko Berens – Külastuskaart ja koduleht
OÜ Navicup
Tel: 5028640
info@navicup.com
Airi Hallik-Konnula – kommunikatsioonijuht
Eesti Külaliikumine Kodukant
Tel: 5206001
airi.hallik@gmail.com
Oliver Loode
Turundus
Tel: 5132992
oliver.loode@gmail.com
Ester Valdvee – valdade infopäevad
Maaeluvõrgustik
Kersti Habakukk – visuaalide kujundaja itsrek33@hot.ee    

 

VALDADE KONTAKTID

Vald Kontaktisik E-post Tel
Alutaguse vald Kairi Soomer kairi.soomer@alutagusevald.ee 58552996
Anija vald Elvis Hrupa kultuurikeskus@anija.ee 515 8124
Antsla vald Kalev Joab kalev@antsla.ee 5040701
Elva vald Kertu Vuks kertu.vuks@elva.ee 58137086
Haapsalu  (Ridala piirkond) Maire Vilbas maire.vilbas@haapsalulv.ee 5 068 710
Haljala vald (Käsmu küla) Virge Ong virgeong@gmail.com 55537828
Hiiumaa vald Hergo Tasuja Hergo.tasuja@hiiumaa.ee 55681641
Häädemeeste vald Aire Kallas-Maddison aire.kallasmaddison@haademeeste.ee 53585406
Jõgeva vald Ilona Piirimägi ilona.piirimagi@jogeva.ee 5298383
Kambja vald Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
Kehtna vald Teele Ojasalu teele.ojasalu@kehtna.ee 57501325
Kohila vald Merle Beljäev merle.beljaev@kohila.ee 53423483
Kose vald Kadri Tiis kadri@kose.ee 5246394
Lääne – Nigula Varje Paaliste varje.paaliste@laanenigula.ee 4724653, 56469191
Luunja vald (Lohkva küla) Kaire Vahejõe lohkva.kulaselts@gmail.com 5615 8379
Muhu vald Annika Auväärt annika@muhu.ee 4530674, 56221922
Mustvee vald Krista Pint krista.pint@mustvee.ee
Märjamaa vald Tiina Gill tiina.gill@marjamaa.ee 56214608
Nõo vald Liia Sirel liia@nvv.ee 51914119
Otepää vald Valdur Sepp valdur.sepp@otepaa.ee 5137977
Põhja-Sakala vald Eve Soopa evesoopa@gmail.com

 

55598988
Põhja-Pärnumaa vald Tarvi Tasane tarvi.tasane@pparnumaa.ee 53363794
Põltsamaa vald Raivo Suni raivo.suni@poltsamaa.ee 480215
Põlva vald Kaire Kalk Kaire.Kalk@polva.ee 7999344, 53014448
Raasiku vald Juta Asuja Juta.asuja@raasiku.ee 53328508
Rae vald (Suursoo küla) Keiu Ruus-Lepp keru873@gmail.com 5167873
Rakvere vald Maido Nõlvak maido.nolvak@rakverevald.ee
Rapla vald Katrin Kruusimägi katrin.kruusimagi@rapla.ee 4890525, 56987818
Saaremaa vald Kristiina Maripuu kristiina.maripuu@saaremaavald.ee
Setomaa vald Ulvi Oper ulvi.oper@setomaa.ee 57869861
Tori Vald Lauri Luur lauri.luur@torivald.ee
Türi  vald Merle Rüütel Merle.Ryytel@tyri.ee 53326401
Valga vald Marika Muru marika.muru@valga.ee 53049805
Viljandi vald Mati Valli, Tiina Almers mati.valli@viljandivald.ee, tiina.almers@viljandivald.ee 5091772, 5204216
Viru-Nigula vald Lili Lillepea  lili.lillepea@viru-nigula.ee 3351015
Väike-Maarja vald Signe Sabas signe.sabas@v-maarja.ee 56655679

 

Maal elamise päeva korraldustoimkonda kuuluvad:
Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Leader Liit, Maaeluvõrgustik, Maaelu Edendamise Sihtasutus, Rakvere vald, Põllumajandus- ja kaubanduskoda, EestimaaTalupidajate Keskliit, MTÜ Partnerlus.